نتایج قابل اندازه گیری

قدم به قدم به طرف جلو حرکت می کنیم تا مطلوب ترین نتایج را از اطلاعات شما استخراج کنیم. بزرگترین نقطه قوت ما اندازه گیری تمام زوایا پروژه برای دستیابی به اهداف تعیین شده است. در نتیجه این روند، هیچگاه شاهد نقطه ای کور یا مبهم در کمپین های تبلیغاتی ما نخواهید بود. به شما اطمینان می دهیم که این اعتماد ارزشش را خواهد داشت.

فروش شما را متحول می کنیم.

این یک شعار نیست. ما در برنامه های بازاریابی دیجیتال خود تمام تجربیات چندین ساله در مورد سئو، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی و محتوا را گرد هم آورده ایم تا بر این شعار جامه عمل بپوشانیم و کسب و کارتان را سکه کنیم.

مثل ستاره در آسمان گوگل بدرخشید

با بیش از یک میلیارد جستجو در گوگل، مهم است که شما در کدام پله موتور جستجو هستید. با همراهی راتین، درست روی پله دلخواهتان خواهید ایستاد. ما ابتدا نیازمندی مشتریان شما را شناسایی می کنیم سپس درست در نقطه ای که به خدماتتان نیاز دارند، شما را سر راهشان قرار می دهیم.

شهرت را روی هوا بزنید

یکی از مهمترین اهداف ما این است که با مطرح کردن شما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فروش شما را به شکلی معجزه آسا متحول کنیم.
برخی استراتژی ها و راهکارهای ما در زمینه به شرح زیر است:

  •  کمپین های تبلیغات در شبکه های اجتماعی
  •  بازاریابی با محتوا در شبکه های اجتماعی
  •  ارائه برنامه های وفاداری مشتری در شبکه ها

اجتماعی می شوید

با ایجاد جذابیت بیشتر، ما شبکه های اجتماعی شما را به نقاط تماس بسیار تاثیر گذار برند شما تبدیل می کنیم. استراتژی های قبلی ما قابل ارائه و مثال زدنی بوده اند و می توانیم با این راهکار ها خدمتگذار شما باشیم :

  •  کمپین های تبلیغات در شبکه های اجتماعی
  •  بازاریابی با محتوا در شبکه های اجتماعی
  •  ارائه برنامه های وفاداری مشتری در شبکه ها